Політика конфіденційності

У цій політиці повідомляється як ми – міжнародна транспортно-експедиторська компанія «Альфатранс» будемо збирати, зберігати та використовувати інформацію особистого характеру.

Інформація особистого характеру – це інформація, яку Ви надаєте нам, або інформація, зібрана на нашому сайті, яка може бути використана для ідентифікації Вашої особи, наприклад, ім’я, номер телефону або щось інше. Ми дякуємо Вам за довіру, яку Ви надаєте нам, надаючи Ваші особисті дані, в тому числі особисту інформацію, коли реєструєтеся як користувач, пишете нам на пошту або підписуєтеся на отримання електронних інформаційних повідомлень з нашого сайту.

Ми поважаємо інформацію особистого характеру та прагнемо до того, щоб відвідування нашого сайту було максимально зручним для Вас.

Використання інформації індивідуального характеру.

Інформація особистого характеру, отримана міжнародною транспортно-експедиторською компанією «Альфатранс» використовується для реєстрації користувачів, підтримки ефективної роботи сайту та статистики відвідувань, покращення нашої роботи на користь наших споживачів, а також для підтримки зв’язку з Вами. Наприклад, якщо Ви пишете нам через форму запиту, ми використовуємо дані, які Ви залишаєте, для відповіді Вам та нашої подальшої успішної співпраці. Ми також використовуємо персональну інформацію для того, щоб надавати цікаві Вам відомості, або щоб інформувати Вас про внесення істотних змін до цієї Політики конфіденційності.

Зберігання інформації приватного характеру.

Назва компанії з усією відповідальністю відноситься до інформації особистого характеру, яку Ви надаєте.

Вона не розкривається третім особам, тому що ми розуміємо, що ухвалювати рішення ділитися своїми даними з третіми особами маєте право лише Ви самі.

Вся інформація особистого характеру, що зберігається в міжнародній транспортно-експедиторській компанії «Альфатранс», вважається інформацією обмеженого доступу, якщо інше не встановлено законодавством або справжньою політикою конфіденційності. Адміністрація міжнародної транспортно-експедиторської компанії «Альфатранс» вживає всіх необхідних заходів щодо захисту інформації про користувачів від знищення, спотворення чи розголошення. Доступ до інформації про користувачів мають лише працівники з правом доступу та уповноважені особи, які здійснюють підтримку роботи сайту.

Посилання на інші сайти

Коли Ви залишаєте сайт компанії міжнародної транспортно-експедиторської компанії «Альфатранс» зверніть увагу на політику конфіденційності кожного сайту, який Ви відвідуєте. Вона може сильно відрізнятись від нашої політики. Зміни до цієї Політики про конфіденційність.

Ми зберігаємо за собою право час від часу вносити зміни або доповнення до цієї Політики конфіденційності – частково чи повністю. Ми пропонуємо Вам періодично перечитувати нашу Політику конфіденційності для того, щоб бути інформованими щодо того, як ми захищаємо Вашу особисту інформацію. При суттєвих змінах цієї політики, ми повідомимо Вас, розмістивши помітне оголошення на сайті. Продовження використання Вами даного сайту та вихід на нього означає Вашу згоду з такими змінами.

Alphatrans © 2001 - 2024