Перевезення збірних вантажів (LCL)

Перевезення збірних вантажів (LCL)

Збірні вантажі (LCL – Less than Container Load) – це варіант доставки, зручний для клієнтів, які обирають морські контейнерні перевезення для транспортування вантажів із недостатнім розміром і вагою для завантаження цілого контейнера.

Коли об’єм вашого вантажу недостатній для замовлення цілого контейнера, ми пропонуємо Вам доставку вантажу у складі збірного контейнера (Less than Container Load), що дасть Вам можливість сплатити перевезення не повного контейнера, а лише частину об’єму, займаного вантажем.

ДОСТАВКА ЗБІРНИХ ВАНТАЖІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ У ДЕКІЛЬКА ЕТАПІВ

 • Спершу, ми організуємо доставку Вашого вантажу для консолідації на найближчий до порту навантаження склад у країні відправлення.
 • Після накопичення партії вантажу, достатньої для повного завантаження контейнера, вантажі різних клієнтів завантажують у контейнер з урахуванням особливостей пакування кожного вантажу.
 • Після цього завантажений контейнер із збірним вантажем проходить митне оформлення і вантажиться на борт судна.
 • Після прибуття вантажу в порт призначення, ми готуємо всі необхідні документи для вивантаження збірного вантажу з контейнера на склад.
 • Після надходження вантажу на консолідаційний склад, ми доставляємо вантаж безпосередньо до Вашого складу автотранспортом. За необхідності, можливе митне очищення вантажу в порту, або ми доставляємо вантаж під митним контролем.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗБІРНИХ ВАНТАЖІВ (LCL) МАЄ НИЗКУ ПЕРЕВАГ ПОРІВНЯНО ІЗ ПЕРЕВЕЗЕННЯМ ПОВНОГО КОНТЕЙНЕРА (FCL)

Ми пропонуємо скористатися послугою LCL для доставки невеликих партій необхідного Вам товару з мінімальними витратами. Ви отримаєте значну економію на вартості перевезення вантажу в складі збірного вантажу, порівняно з фрахтом цілого контейнера. Також, морські перевезення значно дешевші, ніж перевезення авіатранспортом. Доставка збірних вантажів дає змогу транспортувати вантажі невеликого розміру, при цьому термін доставки буде таким самим, якщо ви би замовили перевезення цілого контейнера.

Перевезення збірних вантажів у складі збірного контейнера має деякі обмеження. До перевезення не приймаються: швидкопсувні продукти, акцизні товари, особисті речі, небезпечні вантажі, хімічні речовини і вантажі, що забруднюють контейнери, без спеціального пакування, а також збірні вантажі, що мають нестандартні розміри або велику вагу одного вантажного місця.

Компанія “Альфатранс” перевозить збірні вантажі (FCL) “від дверей до дверей” через різні порти, обираючи оптимальний маршрут для забезпечення мінімального часу доставки. Наші клієнти мають можливість поповнення своїх запасів товару з урахуванням конкретних замовлень клієнтів, і оптимізації використання оборотних коштів на закупівлю товару.

“АЛЬФАТРАНС” ЗДІЙСНЮЄ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗБІРНИХ ВАНТАЖІВ (LCL) У БУДЬ-ЯКУ КРАЇНУ СВІТУ ЧЕРЕЗ ПОРТИ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ, А ТАКОЖ ПРОПОНУЄ МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ЗБІРНИХ ВАНТАЖІВ

Компанія співпрацює зі складами на території України та Європи, організовує завантаження, транспортування, і за необхідності, митне оформлення збірних вантажів. Завдяки цьому, Ви можете розраховувати на доставку збірного вантажу для відвантаження своїх вантажів у різноманітних напрямках.

Переваги перевезення збірних вантажів з Альфатранс:

Можливість доставки з/у будь-яку країну світу;
Склад в країні відправлення для консолідації вантажів від різних відправників;
Можливість митного оформлення в країні відправлення;
Регулярні відправки збірних контейнерів по прямому сервісу;
Контроль руху вантажів і регулярне інформування;
Персональний менеджер для кожного клієнта.

Як це працює:

 • Вантаж консолідується на складі в країні відправлення
 • Доставляється в порти України або Європи у збірному контейнері.
 • Після прибуття в порт і проходження усіх формальностей
 • Доставка автомашиною безпосередньо до Вашого складу.

Можливе митне очищення вантажу в порту, або доставка під митним контролем.

Переваги перевезення збірних вантажів з Альфатранс:

 • Можливість доставки з/у будь-яку країну світу;
 • Склад у країні відправлення для консолідації вантажів від різних відправників;
 • Можливість митного оформлення в країні відправлення;
 • Регулярні відправки збірних контейнерів по прямому сервісу;
 • Контроль руху вантажів і регулярне інформування;
 • Персональний менеджер для кожного клієнта.

Для розрахунку вартості перевезення Вашого вантажу скористайтеся формою онлайн-запиту.

  Alphatrans © 2001 - 2024