Про нас

Про компанію

 “Альфатранс” – міжнародна транспортно-експедиторська компанія, створена в 2001 році з метою надання повного комплексу послуг з доставки, експедирування і митного оформлення вантажів на умовах “від дверей до дверей” морським, автомобільним, залізничним і авіа транспортом.

Компанія заснована професіоналами, із значним досвідом роботи в морському бізнесі, які готові використати його для вирішення Ваших завдань. Знання, досвід і ділові контакти, накопичені за довгі роки роботи, дозволяють надавати Вам найбільш ефективні рішення з доставки Ваших вантажів з урахуванням вимог і особливостей Вашого бізнесу.

Ми є дійсними членами наступних організацій:

  • “Укрзовніштранс” – Асоціація транспортних, експедиторських та логістичних організацій в Україні
  • FIATA – міжнародна асоціація експедиторів

Щоб динамічно розвиватись в умовах глобалізації і ринку, що нестримно змінюється, “Альфатранс” активно бере участь в роботі різних асоціацій, що дозволяє запропонувати Вам якісні послуги у будь-якій країні світу.

Страхування відповідальності

Відповідальність “Альфатранс”, як транспортного оператора, застрахована в компанії TroughTransportMutualServices (UK) Ltd., England (TTClub).

Наші принципи роботи

“Альфатранс” вже більше 20 років успішно функціонує на ринку.

За цей час ми багато досягли, але принципи нашої роботи залишилися незмінними.

Ми прагнемо до довгострокової і взаємовигідної співпраці з нашими клієнтами, заснованої на професіоналізмі, надійності і чесності.

Основним критерієм якості роботи для нас є ступінь задоволення потреб клієнта із збереженої доставки  вантажу в термін і за розумну ціну.

На Вас працюють знання, досвід, і енергія нашого колективу. Ми не лише використовуємо краще з накопиченого досвіду, але і постійно розвиваємося і удосконалюємося, щоб підтримувати якість наших послуг на самому високому рівні.

Ми впевнені, що співпраця з “Альфатранс” стане ще однією сходинкою на шляху до стабільності і процвітання Вашого бізнесу!

Переваги роботи з нами

Персональний менеджер для кожного клієнта
Команда кваліфікованих фахівців
Велика мережа партнерів по всьому світу
Можливість видання коносаментів FIATA
Страхування відповідальності експедитора
20 років успішної роботи на ринку України

Зацікавлені у співпраці?

    Alphatrans © 2001 - 2024