Перевезення негабаритних вантажiв

ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ

Негабаритні перевезення – це перевезення вантажів, габарити яких перевищують допустимі при транспортуванні розміри, встановлені правилами дорожнього руху. Для транспортування таких вантажів необхідне отримання спеціальних дозволів і використання спеціального транспорту. З цієї причини, кожен етап перевезення негабаритних вантажів, необхідно ретельно продумувати до дрібниць.

Компанія “Альфатранс” пропонує повний спектр послуг з перевезення проєктних і негабаритних вантажів у будь-яку точку України та світу. Ми працюємо на ринку транспортування вантажів понад 20 років, тому можемо запропонувати Вам оптимальний маршрут і умови для безпечної доставки.

ТИПИ НЕГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ, ЯКІ ПЕРЕВОЗЯТЬСЯ

До негабаритних відносять вантажі, які неможливо розмістити в стандартні транспортні засоби. Такі вантажі дуже різноманітні і поділяються на кілька
типів.

  • Негабаритний великоваговий вантаж. (обладнання для видобутку нафти і газу, мостові конструкції, трансформатори тощо)
  • Великогабаритний вантаж – вантаж, розміри якого перевищують допустимі значення (крани, обладнання для будівництва висотних будівель, електричні опори тощо)
  • Довгомірний вантаж. – вантаж, який виходить за задній борт транспортного засобу на 2 метри і більше (металеві конструкції, балки, труби, довгі
    будівельні елементи тощо).
  • Довгомірний вантаж. – вантаж, який виходить за задній борт транспортного засобу на 2 метри і більше (металеві конструкції, балки, труби, довгі будівельні елементи тощо).

Для перевезення негабаритних вантажів автотранспортом використовуються низькорамні платформи і трали, а також напівпричепи з переднім і заднім завантаженням, оснащені всіма необхідними видами кріплення вантажів. Для забезпечення безпечної доставки вантажу потрібен кваліфікований персонал і досвідчені водії. Кожен вантаж має різні параметри, тому відповідний транспорт для його перевезення необхідно підбирати індивідуально.

При плануванні маршруту перевезення беруться до уваги ризики,
пов’язані з обмеженням максимального навантаження на мости і шляхопроводи, а також з обмеженнями за висотою і шириною на шляху проходження. У зв’язку з цим, протяжність маршруту перевезення часто збільшується порівняно з найкоротшим маршрутом транспортування звичайних вантажів.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ РІЗНИМИ ВИДАМИ ТРАНСПОРТУ

Автомобільні перевезення негабаритних вантажів – один із видів негабаритних перевезень, який здійснюється за допомогою спеціальних платформ і напівпричепів, а також тягачів підвищеної потужності.

АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ

Авіаперевезення негабаритних вантажів – спосіб транспортування вантажів за допомогою вантажних літаків. Цей варіант перевезення зазвичай використовується, коли термін доставки є критичним фактором.

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТНИХ ВАНТАЖІВ

Морські перевезення негабаритних вантажів мають перевагу серед інших видів доставки, оскільки у них немає істотних обмежень у розмірах і масі вантажів, що приймаються до перевезення. Тому доставляти об’єкти великої ваги і розміру можливо водним транспортом.

Мультимодальні перевезення негабаритних вантажів це перевезення великогабаритних і великовагових вантажів, під час яких використовують кілька видів
транспорту: автомобільний, залізничний, авіаційний і водний (морський або річковий) у будь-якому поєднанні за єдиним перевізним документом.

При мультимодальному перевезенні негабаритних вантажів одним з найважливіших етапів є перевалка негабаритних вантажів, яка включає переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший.

Зазвичай перевалка вантажу здійснюється на спеціально обладнаних терміналах або складах. Для цього використовується спеціальне обладнання великої вантажопідйомності, здатне піднімати і переміщувати негабаритні вантажі.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ “АЛЬФАТРАНС”

Якщо ви шукаєте надійного партнера, який може забезпечити високу якість логістичних послуг та оперативність вирішення виникаючих завдань, компанія “Альфатранс” до ваших послуг.

Ви отримуєте персонального менеджера, який займатиметься вашими завданнями на всіх етапах перевезення аж до моменту доставки вантажу за призначенням.

До ваших послуг великий вибір транспортних засобів різної вантажопідйомності, що надає змогу підібрати найбільш відповідний транспортний засіб для перевезення вашого вантажу.

Ми приділяємо підвищену увагу забезпеченню безпеки та надійності доставки вашого вантажу. Наші співробітники мають великий досвід у перевезеннях різних негабаритних вантажів по Україні та за її межами, і ми будемо раді застосувати свій досвід для організації перевезення вашого вантажу.

ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТІВ ПО УКРАЇНІ

Якщо у вас є питання щодо транспортування негабаритного вантажу, надішліть нам запит:

    Alphatrans © 2001 - 2024